ekran produkt

seri ZM radio celular omnidirectional Kamxhiku antenë për qëllim që të ofrohen përdoruesve të komunikimit celular në një frekuencë mbulim të gjerë nga 27MHz në 2500MHz edhe thjesht operacion dhe të lehtë për të instaluar user experience.

më shumë Produkte

pse na zgjodhet ne

Quanzhou Zhongming Komunikimi Equipment Co, Ltd. (ZM Antena)  është një prodhim profesional antenë, të vendosura në Quanzhou City Fujian province.With gjatë 11 viteve të R & D dhe OEM / ODM që 2008.Especially fitimin lartë antenë handheld radio dore marrëse-dhënëse, shtim të lartë radio makinë antenë, makina civil radio antenë , antenë bazë stacion, Yagi antenë, tel antenë transmetimin e të dhënave, pajisje e kllapa, mag magnetike mali, humbje të ulët kabllot RF ushqyes (seri RG), lidhje RF bosht të përbashkët, xixëve rrufe dhe produkte të tjera të komunikimit periferike.

Prodhimi ynë përdorur gjerësisht në telekomunikacion. China Unicom, radio dhe televizioni, hekurudhore, petrokimike, të energjisë elektrike, qymyr, port, fibër optike të rrjetit inxhinieri, optike prodhimit pajisje pasiv, institutet kërkimore shkencore, etj dhe të eksportuara në Evropian. Shtetet e Bashkuara. Rusia. Japonia. Korea e jugut. Australi, Azia Juglindore Tajvani dhe vende të tjera.

Kompania News

Antena Përzgjedhja Për VHF / UHF Amateur Komunikim-Pjesa 3 Base Station Antenna

Antenë stacion bazë nuk është i kufizuar nga kushtet lëvizin, kështu antenë të lartë të fituar mund të përdoret, e cila jo vetëm që rrit hapësirën e mbulimit të transmetimit, por edhe rrit efikasitetin e konvertimit të pritjen, dhe më të mirë mund të marrë homologun dobët sinjal dhe për të përmirësuar th ...

Antena Përzgjedhja Për VHF / UHF Amateur Komunikim-Pjesa 2 Car Antena

antenë Automjeteve referohet antenës komunikimit projektuar të jetë i instaluar në automjet. më e zakonshme dhe më e përdorur zakonisht është antenë filxhan thithje. Për shkak se antenë filxhan thithje vendoset lehtë dhe instaluar, kështu që disa stacione fikse amatore gjithashtu shpesh përdorin antena filxhan thithje. The ...

  • furnizues Kinë antenë të komunikimit me cilësi të lartë